cena práškové lakovací pistole

cena práškové lakovací pistole

Pokud chcete znát cenu práškovací pistole, zašlete prosím e-mail na hicolo@colourspray.com, zašleme seznam nabídek s modely práškovací pistole, technickými údaji a podrobnostmi o technických parametrech a cenách, také můžete navštívit www.colourspray com   pro online službu.


Výhody procesu elektrostatického stříkání ve srovnání s tradičním nátěrem jsou zřejmé, jeho role v ochraně životního prostředí je mnohem větší než tradiční proces, a to díky vývoji technologie v krátké době, takže většina uživatelů ví, že to není nic moc, na výběr zbraně je také náchylný k chybám.
Vyberte elektrostatickou práškovou pistoli, na co si musíte dát pozor?
Napětí pistole není první volbou pistole, napětí co nejvyšší ??, elektrostatické napětí je příliš vysoké, pravděpodobně způsobí zapálení střelné zbraně, takže snadno poškodíte povrch obrobku

Za druhé, obrobek n být jednoduchý prášek zbraň lze vybrat levnou zbraň? z důvodu špatného výkonu ve stavu ovládání práškové pistole není dost dobré, nedostatečná rovnoměrnost, dobrá elektrostatická prášková stříkací pistole k urychlení využití zlepšené efektivity práce, tedy efektivní kontrole nákladů.


A konečně, velké množství prášku ze zbraně je to dobrá zbraň? Přebytečná mouka ze stříkací pistole jistě ovlivní rovnoměrnost prášku, což způsobí, že tloušťka povrchové úpravy obrobku bude nekonzistentní.
Jedná se o elektrostatické stříkací pistole, které si vyberete, když potřebujete věnovat pozornost, dobrá stříkací pistole může nejen ušetřit náklady, ale také zlepšit efektivitu práce.
Zloženie: 100% bavlna.
Zloženie: 100% bavlna.