Prášková lakovna
vše
Prášková stříkací kabina
Práškové lakování Vytvrzovací trouba
Prášková lakovna
Práškový lakovací stroj
Práškové nátěry
Nákup a záruka

Prášková lakovna

Jaký je průměr nádrže na LPG k hořáku?

Dnes jsme dostali otázku od našeho klienta, který hovořil o průměru LPG nádrže k hořáku.

Typ dopravníkového řetězu

Typ dopravníkového řetězu. Zloženie: 100% bavlna.

Zařízení na automatické nanášení práškových barev

Práškové lakování je zcela suchá dokončovací technika používaná u tisíců spotřebního a průmyslového zboží. Automobilový a námořní průmysl, výrobci zařízení, architekti a stavitelé se spoléhají na práškové lakování pro své dekorativní a ochranné vlastnosti, které zahrnují lesklý lesk, vynikající výběr barev a trvanlivou a trvanlivou povrchovou úpravu. Planta s automatickým práškovým nástřikem je stále populárnější v průmyslových oblastech, jako je kovová povrchová úprava pro ráfky automobilů, nádrže LGP, Furniure a tak dále. - Automatická aplikace - Aplikace pro motocykly - Použití jízdních kol - Offroad a závodní aplikace - Aplikace tepaného železa - Patio nábytek aplikace - Průmyslová a architektonická aplikace Kompletní závod zahrnuje automatickou úpravu, stříkací kabinu (stroje na nanášení práškových barev, vratný stroj, stroje na prosévání prášků), pece pro vytvrzování tunelů, dopravní systémy. Zloženie: 100% bavlna.

Poloautomatické práškové lakování.

Závod na poloautomatické práškové lakování, používejte systémy ručního práškového lakování, ale se systémy horního dopravníku. 1. Ruční prášková stříkací kabina 2. Ruční nátěrové systémy 3. podvěsné dopravní systémy, 4. pec na vytvrzování práškem

Ruční dokončovací zařízení

Jednoduchý ruční dokončovací aplikační závod zahrnuje zejména tato zařízení: 1. Ruční kabina na práškové lakování , obecně jsou to stříkací kabiny malé velikosti, více či méně od 1 metru do 4 metrů s kazetovými filtry, výhodou tohoto typu je snadnější a rychlejší změna barvy a kompletní malý prostor v zavazadlovém prostoru, snadné ovládání. 2. pece na vytvrzování prášku , zejména pec na dávkové vytvrzování s podobnou nebo větší velikostí kabiny, může být napájena elektrickým nebo plynovým, LPG, také snadno použitelným. někdy to může být vyrobeno se 2 dvířky na obou koncích s vozíkem v troubě. Obecně jsou tyto pece delší než 6 metrů. 3. Manuální nátěrové systémy. kompletní stroje zahrnují ovládací jednotku, stříkací pistoli , násypku na prášek a vozík, který se pohybuje na libovolné místo, kam chcete. Pokud potřebujete změnit více barev za jeden den, můžete si také vybrat model boxfeed, který je dnes vibrační s původními kartony na prášek. Další dotazy nám můžete zaslat e-mailem.

Typ zařízení na práškové lakování

Typ zařízení na práškové lakování. Specializujeme se na nabídku kvalitního zařízení na práškové lakování, které splňuje požadavky různých zákazníků. to znamená suchá lakovací linka. 1. Automatická prášková lakovna Všechny pracovní projekty jsou poháněny systémy horního dopravníku, včetně automatických stříkacích kabin, vratných strojů, pecí pro vytvrzování tunelů, někdy s předúpravovacími systémy. 2. Poloautomatická prášková lakovna Stejně jako výše u pece pro vytvrzování tunelů s přepravními systémy nadzemního dopravníku, ale s použitím ruční stříkací kabiny pro práškové lakování, je to vhodné pro některé dokončovací závody s nižší produkcí. 3. Ruční práškové lakování. To znamená, že boxová stříkací kabina s dávkovou vytvrzovací pecí funguje snadno a rychle mění barvu.

Řešení práškového lakování?

Práškové lakování je poprašovací zařízení (elektrostatický rozprašovač) práškové lakování se nastříká na povrch obrobku, vlivem elektrostatického působení bude prášek rovnoměrně adsorbován na povrchu obrobku a vytvoří práškový potahový film. pomocí pečicího vyrovnávacího vytvrzování při vysoké teplotě do různých výsledků. Účinek práškového nástřiku na mechanickou pevnost, přilnavost, odolnost proti korozi, odolnost proti stárnutí ... lepší než proces lakování, také cena je nižší než u technologie lakování.

cena linky na práškové lakování

Zloženie: 100% bavlna. Pokud si chcete koupit elektrostatickou práškovou stříkací linku, uveďte tyto údaje, můžeme vám doporučit nejvhodnější řešení. 1, práškové lakování typického obrobku Název Velikost (délka, šířka, výška), poměr, tvar (viz náčrt): 2, Pokud jste identifikovali způsob zavěšení, bude velikost obrobku největších komplexních údajů, které chcete informovat, viset po :( délka, šířka, výška) 3, materiál obrobku (jako je zinek, železo na bázi hliníku) 4, obrobek musí stříkat části tloušťky potahového filmu: 5, rychlost řetězu výrobní linky (min / m): 6, lakovací linka tvar, velikost a výška rostliny 7, pokud je výtěžek malý, můžete použít metody kontinuálního postřiku a pečení potrubí nebo samostatný sprej na pečení a dávkový režim? 8, konfigurace a stupeň výrobní linky: A, nejvyšší možný stupeň automatizace, vypadá na stupnici krásně, zařízení podle nejvyšších požadavků na konfiguraci; B, v množství a kvalitě, aby splňovaly požadavky premisy, konfigurace zařízení jako ekonomická a praktická; C, rozhraní konfigurace zařízení mezi A, B.

proč práškové lakování Špatná přilnavost

proč špatná přilnavost práškového lakování a jak vyřešit? 1), znečištěný nebo špatným substrátem předúprava: Kontrola předběžného ošetření zařízení a předem zpracovatelského roztoku 2) nejsou zcela vytvrzený povlak: Zlepšení doby vytvrzení teplotu nebo vytvrzení 3 ) silný povlak: Snižte statické napětí nebo zkrátte dobu, abyste snížili tloušťku stříkaného povlaku 4 ) tloušťka podkladu nebo typ změny: Spojeno s dodavateli

jak vyřešit barevnou odchylku v práškovém lakování

Důvody a řešení: Barevná odchylka: (1) způsobené nerovnoměrným rozložením práškové barvy. Řešením je zlepšit kvalitu prášku, aby bylo zajištěno, že prášek L, a, b nebo méně a negativní jednota. (2) způsobené různými teplotami vytvrzování. Řešením je kontrola nastavené teploty a rychlosti dopravníku, aby byla zachována konzistence a teplota vytvrzování a časová stabilita obrobku. (3) vést k nerovnoměrné tloušťce povlaku. Řešením je upravit parametry procesu a zajistit, aby zařízení pro práškové lakování fungovalo dobře, aby byla zajištěna stejnoměrná tloušťka povlaku