Práškový lakovací stroj
vše
Prášková stříkací kabina
Práškové lakování Vytvrzovací trouba
Prášková lakovna
Práškový lakovací stroj
Práškové nátěry
Nákup a záruka

Práškový lakovací stroj

Co je třeba vzít v úvahu při nákupu elektrostatického práškového lakovacího zařízení?

1. Výkon zařízení Z hlediska elektrostatického stříkacího zařízení jde hlavně o rychlost extrakce, schopnost prášku, zpracovatelskou kapacitu složitých dílů. Tento indikátor je obtížné pochopit počáteční kontakt s přáteli. Musíme být opatrní, abychom porozuměli, pečlivě porovnejte (test postřiku COLO se může vztahovat na příslušný obrobek: několik typických elektrostatických nástřiků obrobků tvrdým nástřikem). Výkon různých výrobců podobných produktů bude mít vždy velkou mezeru (náš COLO-800D je vysoce výkonný postřikovací stroj se statickým proudem). Stříkací pistole se nemůže spoléhat na to, jak požádat o pochopení příslušné parametry, jako je elektrostatické napětí, nabíjecí proud atd. Uživatel není schopen ověřit tyto parametry, což má také tendenci být nepravdivé, a proto musí být posouzeno podle zjevných diskriminačních testů speciálních úloh. 2. Stabilita kvality zařízení Pracovní prostředí zařízení pro průmyslové zpracování je horší než domácí spotřebiče a někdy špatné prostředí. A často pracují dlouhodobě nepřetržitě, takže stabilita zařízení je velmi důležitá. 3. Technický servis a poprodejní servis. Mnoho zákazníků musí mít rozsáhlé zkušenosti s výrobou pod vedením technických odborníků, aby bylo možné úspěšně zvládnout elektrostatické stříkání práškem (technologie elektrostatického stříkání), a obecný prodej zařízení tento požadavek nemůže splnit, pouze pravděpodobně zákazníky naučí používat .

Jaký účinek má pohyb prášku v nádrži?

Dostal jsem tanky, ale nevím, jak je to pneumatické připojení, Jaký je účinek při pohybu prášku? Zde ukážeme obrázek, abyste porozuměli. Pomocí trubice se dotkněte spodní části nádrže pomocí fluidizačního tlačítka na zadní straně řídicí jednotky. Zloženie: 100% bavlna.

Jak získat správnou zástrčku pro stroje?

Když jsme obdrželi potvrzení objednávky s klientem, potřebujeme také znát zástrčku a napětí pro stroje, protože pro každou zemi, dokonce i na jiném místě jedné země, není totéž. dejte nám prosím vědět přesně ten, který potřebujete, vyhněte se chybě.

Proč zvolit koronovou stříkací pistoli?

Výhoda koronové stříkací pistole: Aplikujte na širší rozsah, použijte jiný typ stříkací pistole s elektrizací, abyste uspokojili různé ostré a velikosti obrobků. Například: deska, krabice a trubka, téměř všechny typy prášku lze použít se stříkací pistolí corana, mají silnou použitelnost prášku. Snadno ovládejte tloušťku potahového filmu a snadno realizovatelnou linku automatického práškového potahování. Jednorázová rychlost potahování je vyšší než u tribo pistole. Padající prášek lze regenerovat. Stříkací pistole corona vhodnější pro lednici, klimatizaci a pračku, platford také láhev s LPG, které mají velký povrchový obrobek. Pokud upravíte rám a trysku stříkací pistole, bude to fungovat dobře pro všechny druhy produktů.

Problémy s cascada.

Nyní máme klienta, který má problémy se svou starou stříkací pistolí. Koupil náš stroj na nanášení práškových barev COLO-600 před dvěma lety, nedávno řekl, že jeho zbraň má problémy, nedokáže upravit napětí, tak jsme si mysleli kvůli problému s cascadou. Ale když přijal nový casada sitll mít probelm. Nejprve musíme vyčistit tělo chlapa, za druhé můžeme změnit tuto kaskádu v jiné pistoli, abychom otestovali, zda je problém skutečně z kaskády. Nejsme bezpočet problémů, chceme jen vědět, kde je problém!

Jak si vybrat vhodné stroje pro svou práci?

1) Který model si mám vybrat? Podle tvarů vašich produktů, například složitých obrobků nebo jednoduchého produktu, vyberte funkci stroje, například colo-500star ve srovnání s jinými zařízeními s vyšší cenou, není to tak dobré, když stříkáte roh nebo přelakováváte nebo když stříkáte speciálně kovové prášky , ale pro většinu prací také Colo-500star dělá dobrou práci. a podle podrobností úlohy nanášení je třeba například často měnit barvy nebo jen několik barev, abyste si vybrali jednotku podavače krabic nebo jednotku podavače zásobníku, a vyberte velikost zásobníku 2) Proč jiná společnost dodává stroj s levnějšími cenami? Různá funkce stroje, různé součásti s různým stupněm kvality, kvalita práce s povrchovou úpravou stroje nebo životnost se budou lišit 3) Nevím, že bych si měl vybrat řadu colo-800D nebo colo-660? Tvoří naše výsledky testování a zpětné vazby od uživatelů, oba tyto modely dělají dobrou práci v různých tvarech povlaku, ačkoli colo-660 s funkcí extral pulzní energie ale kvalita potahu je většinou až do uA a Kv shody, takže kvalita potahu je podobná, v USA je colo-660 populárnější, ale na jiném trhu je colo-800 populárnější, jinak to nejsou velké různé modely, můžete vyberte si kohokoli chcete 4) Proč je colo-500star a colo-500PGC1 velmi odlišný v cenách? Colo-500-PGC1 se používá důležité součásti slavné italské značky a technická data. Stejné jako u originálních jednotek gema, i když se jedná o starý model, ale toto je odolné a vysoce kvalitní pro různé povlakování 5) Stroj může pracovat v 110v nebo 220v? Vyváželi jsme do více než 80 zemí, takže můžeme dodat pracovní napětí 110v nebo 220v, když si objednáte, řekněte nám, co chcete, bude to v pořádku 6) jak zaplatit? přijímáme paypal (ale nepřijímáme kreditní karty), Western Union, bankovní převod, peníze gram. 7) jak doručit? Po moři pro velkou objednávku, kurýrem pro malou objednávku, leteckými společnostmi 8) je bezpečné objednat u COLO? Ano, 100% jistý, že si můžete u nás bezpečně objednat, vyváželi jsme do více než 80 zemí a v mnoha zemích máme agenty nebo distributory a jsme slavná továrna na práškové lakování zařízení v Číně. 9) A co záruka? Kvůli problému s kvalitou dodáváme bezplatnou výměnu včetně nákladů na dopravu do jednoho roku podle fotografie problému s číslem série. Máte-li jakýkoli dotaz, použijte online službu nebo kontaktujte náš prodejní personál e-mailem! Colo dodává druhy ručních nebo automatických práškových lakovacích zařízení a náhradní díly pro práškové pistole různých značek, více informací naleznete na: www.hi-colo.com

Rozdíl 1006845.

Máme dva typy náhradních dílů 1006 845. Při objednávce mi prosím ukažte, který z nich. Děkuji.

problém práškového lakování

když se práškovým lakováním setkáte s výše uvedeným problémem s fotografiemi, měli byste věnovat pozornost fllow: 1) povrch je příliš tenký, tloušťka práškového lakování není dobrá 2) při změně barev se smíchá práškové lakování a hladký práškový lak 3) zkontrolujte, zda kovový povrch stále uniká z oleje nebo ne návrh pro provoz stroje na práškové lakování: když provádíte práškové lakování, uzavřete uzávěr nastavení atomizace na řídicí jednotce. pokud jste během práškového lakování zjistili jakýkoli problém, kontaktujte nás můžeme vyřešit všechny vaše problémy týkající se práškového lakování, práškového lakovacího stroje nebo stříkací kabiny nebo vytvrzovací pece. Zloženie: 100% bavlna.

Princip činnosti práškového lakování

Elektrostatické nanášení práškové barvy na součást začíná fluidizací. Fluidizace je proces, kde stříkaný prášek se mísí se stlačeným vzduchem, umožňující jeho čerpání z kontejneru a dodávku do stříkací pistole. Průtok prášku je regulován řízením vzduch přiváděný k čerpadlu. Prášek dodávaný do stříkací pistole se nabíjí pomocí koróny nebo tribochargingu pistole. Nabitý prášek se přesune na zem obrobek pomocí vzduchu přiváděného do pistolí a proudění vzduchu v kabině. Když se částice prášku přiblíží k části, an elektrostatická přitažlivost mezi nabitými částicemi prášku a uzemněná část přilne k části prášek. Potažená část pak prochází pecí a je vyléčený. Přestříkaný prášek je obsažen v kryt a nasátý do primárních filtračních vložek pomocí a odstředivý ventilátor. Cirkulující vzduch, nyní bez prášku, je vypouštěn prostřednictvím vysoce účinných koncových filtrů do závodu jako čistý vzduch. Primární filtrační vložky jsou pravidelně reverzně pulzováno, aby se odstranil přestříkaný prášek. Prášek je pak proset a dodáván zpět do děla extrémně efektivní materiál pro opětovné použití. Jednoduchý diagram jak tento proces funguje, je znázorněno na obrázku Zloženie: 100% bavlna.

jak si vybrat práškovou lakovací pistoli

Zloženie: 100% bavlna. Vážení, ahoj Mám zájem o koupi práškovací stříkací pistole pro zahájení práškového nanášení dílů. Budu natírat kola, brzdové třmeny a autodíly. Potřebuji sadu, která dokáže rychle měnit barvy, protože budu malovat různé barvy. Co je pro moji aplikaci nejlepší a jaká je její cena? Odpověď od COLO - Sally: colo-660v je dobrá volba pro nízké rozpočet, to je Ekonomické modely, to s pulzní funkcí, užitečné při přepracování těchto úloh ve srovnání s jiným běžným strojem na práškové lakování, je to velmi dobře prodávané a moji uživatelé jsou auto ráfek, kola také, ze zpětných vazeb od klientů je to také satify. a je to jednotka podavače pro rychlé změny barev. Také colo-800V Hopperless Powder Coating Unit využívá robustní vibrační stolní stojánek a motor s cílem umožnit rychlé prášek změní pomocí požadavku Inteligentní řídicí jednotka napájení kvalitu výborný nátěrových .ale to je větší balírna a vyšší náklady porovnat colo-610v model. Také pokud hledáte nejlepší kvalitu práškového lakování, moc se nestaráte o cenu, můžete si vybrat colo-151V, což je perfektní systém práškového lakování, který vám může vyhovět všem potřebám nanášení. Pro absolutně maximální účinnost obratu tato jednotka přijímá prášek přímo z přepravní krabici. Chcete-li změnit barvy, stačí změnit rámečky V řídicí jednotce OptiStar lze uložit až 20 programů nanášení který zahrnuje také 3 přednastavené standardní programy. Jsou dokonale konfigurovaní k potahování dílů, komplikovaných dílů, překreslování dílů a lze je snadno vybrat pomocí displeje.

proč se prášky nemohou lepit na obrobky?

Obvykle dostáváme otázky klientů o těchto problémech. 1. Výstupní napětí je příliš nízké: Upravte výstupní napětí 2. tlak vzduchu je příliš velký: Upravte tlak vzduchu 3 ks rez není úplný: Důkladně čištění povrchu 4. kus uzemněný špatně: Zkontrolujte obrobek

cena práškové lakovací pistole

Pokud chcete znát cenu práškovací pistole, zašlete prosím e-mail na hicolo@colourspray.com, zašleme seznam nabídek s modely práškovací pistole, technickými údaji a podrobnostmi o technických parametrech a cenách, také můžete navštívit www.colourspray com   pro online službu. Výhody procesu elektrostatického stříkání ve srovnání s tradičním nátěrem jsou zřejmé, jeho role v ochraně životního prostředí je mnohem větší než tradiční proces, a to díky vývoji technologie v krátké době, takže většina uživatelů ví, že to není nic moc, na výběr zbraně je také náchylný k chybám. Vyberte elektrostatickou práškovou pistoli, na co si musíte dát pozor? Napětí pistole není první volbou pistole, napětí co nejvyšší ??, elektrostatické napětí je příliš vysoké, pravděpodobně způsobí zapálení střelné zbraně, takže snadno poškodíte povrch obrobku Za druhé, obrobek n být jednoduchý prášek zbraň lze vybrat levnou zbraň? z důvodu špatného výkonu ve stavu ovládání práškové pistole není dost dobré, nedostatečná rovnoměrnost, dobrá elektrostatická prášková stříkací pistole k urychlení využití zlepšené efektivity práce, tedy efektivní kontrole nákladů. A konečně, velké množství prášku ze zbraně je to dobrá zbraň? Přebytečná mouka ze stříkací pistole jistě ovlivní rovnoměrnost prášku, což způsobí, že tloušťka povrchové úpravy obrobku bude nekonzistentní. Jedná se o elektrostatické stříkací pistole, které si vyberete, když potřebujete věnovat pozornost, dobrá stříkací pistole může nejen ušetřit náklady, ale také zlepšit efektivitu práce. Zloženie: 100% bavlna. Zloženie: 100% bavlna.