Nákup a záruka
vše
Prášková stříkací kabina
Práškové lakování Vytvrzovací trouba
Prášková lakovna
Práškový lakovací stroj
Práškové nátěry
Nákup a záruka

Nákup a záruka

Dodávka strojů COLO

Za normálních okolností můžeme stroje dodat do 3 pracovních dnů po obdržení platby. Většinu dílů můžeme dodat do druhého dne, kdy obdržíme platbu. Spary booth a vytvrzovací pec potřebujeme 2 týdny. Linka na práškové lakování, kterou bude potřebovat 2 měsíce víceméně od nás, dostaneme vaši zálohu.

Jak provést platbu pomocí COLO?

Máme mnoho nových zákazníků, kteří si chtějí koupit naše stroje, ale neznají mezinárodní platby s naší společností. Naše společnost HANGZHOU COLOR POWDR COATING EQUIPMENT CO., LTD má dobrou pověst v tomto průmyslovém odvětví a na trhu. Máme mnoho dlouhodobých obchodních partnerů v USA, POLSKU, PERU, KOLUMBII, ITÁLII, VIETNAMU, KOLUMBII, Ekvádoru ... Pro platbu máme na výběr ze tří možností 1, Bankovní převod, na faktuře dáme vaše bankovní údaje. 2, Wester Union, Ve faktuře vám poskytneme údaje o osobě, která je příjemcem. 3, Paypal (o 4% vyšší náklady na služby), dáme vám náš počet paypalů v Inovicích. Zloženie: 100% bavlna.

Jak importovat stroje COLO z Číny?

Jak importovat stroje COLO z Číny? Dostáváme stále více dotazů ze zemí Jižní Ameriky, jako je Kolumbie, Peru, Ekvádor, Uruguay, Argentina, Domonica ... Někdy zasílají pouze e-maily s dotazem na naše produkty, ale už žádné novinky. Myslíme si, že možná mají pocit, že je nemožné nebo tak obtížné něco koupit z Číny. Ve skutečnosti je to jednodušší než ty. Například pokud si chcete koupit jen některé stříkací díly nebo malé práškové lakovací stroje nebo stříkací pistole. poté, co jsme dostali platbu, můžeme jim poslat nákup mezinárodní služby EXPRESS, jako jsou DHL, FEDEX, TNT, UPS ... nabízejí dobré služby až k vašim dveřím. Samozřejmě někdy jejich kancelář potřebuje nějaké dokumenty, to znamená, že vám můžeme dodat e-mailem. Také pokud chcete importovat více množství, můžete si vybrat přepravu po moři. Podobně, když je doručíme, pošleme vám nějaké dokumenty pro jasné vlastní přeložení ve vaší zemi. Obecně řečeno, z čínského přístavu NINGBO nebo SHANGHAI do Peru potřebuje Mexiko 25 dní více či méně. O platbě přijímáme bankovní převody, Western Union a Paypal. Ve výše uvedených zemích máme mnoho klientů. COLO buďte hodni!

Kdy mohu získat své stroje?

V poslední době si někteří zákazníci chtějí objednat náš práškový lakovací stroj, stříkací kabinu a vytvrzovací pec, ale chtějí se zeptat, kdy je přesně čas jejich získání. Upřímně řečeno, nyní jsme na konci roku 2014, je třeba dokončit mnoho objednávek před prázdninami SPRING FESTIVAL (14. až 24. února). A některé služby jako DHL / FEDEX / TNT nebo námořní doprava začnou fungovat začátkem března. Každopádně jako továrna se budeme snažit je vyrábět co nejdříve, abychom vyhověli vaší dodací lhůtě.

Proč jsou náklady na přepravu kontejneru s práškem tak vysoké?

Nedávno jsme dostali mnoho dotazů od zákazníků, kteří si od nás chtějí koupit nádoby na prášek, jako jsou druhy násypky na prášek, ale když jim uvedeme náklady na dopravu, sotva jsme dostali odpověď. ale pouze jeden klient odpověděl a zeptal se mě, proč je tak drahý? Protože přepravní služba jako DHL / TNT / FEDEX / UPS vždy počítá náklady na základě objemové hmotnosti, to znamená délky na šířku a výšky (cm), pak se dělí 5000 a objemová hmotnost. Například: velikost kartonu pro násypku COLO-62: 64x38x38cm. jeho objemová hmotnost je 18,5 KGS, i když pouze 8 KGS. Abychom někdy ušetřili náklady na dopravu, navrhneme zákazníkovi, aby si koupil nějaké další malé náhradní díly, jako je čerpadlo, stříkací pistole a naplnil násypku.