IntelliCoat práškové lakovací pistole CL-181S
IntelliCoat práškové lakovací pistole CL-181S
IntelliCoat práškové lakovací pistole CL-181S
model
COLO-181s-B

nemovitost

Značka
COLO
Použitím
Práškové lakování
Stav
Nový
Typ práškové pistole
Corona
Typ metody
Manuál
Modelka
elektrostatické práškové lakování

Hodnocení

Popis produktu

COLO Powder Coating Gun Package vám dává to nejlepší z obou světů tím, že kombinuje funkce krabicové dávkovací pistole a násypky podávače společně do jednoho snadno použitelného systému.

Doslova dva stroje v jednom, je to perfektní nastavení pro práškovou lakovnu, která denně zpracovává různé typy a velikosti pracovních míst.

Od ploché práce až po blatníky nebo obrobené díly až po kovové a texturované prášky, tento balíček zvládne jakoukoli práci, která prochází snadno a pohodlně dveřmi vašich obchodů.
CL-181S Řídící jednotkaV samém srdci systému je naše nejlepší krabicová posuvná pistole a regulátor, model, který je postaven na stejných náročných výkonnostních standardech jako zbraně stojí více než tisíce.

Tento stroj obsahuje technologii digitálního regulačního ventilu pro rychlé a přesné nastavení, které zajišťuje, že to, co nastavíte na regulátoru, vychází z pistole.


Se svým digitálním procesorem 4 mikroprocesorem LCD je přepínání z režimu boxu do režimu násypky jednoduché a trvá méně než 2 minuty. Stačí stisknout tlačítko režimu zásobníku, načíst zásobník, připojit jej a jste připraveni jít.

HICOLO Powder Coating Gun Package je dodáván se 2 různými velikostmi násypek pro práci s jakýmkoliv práškem a povlakem všech velikostí.
2litrová mini skleněná násypka je perfektní kovová střílečka a pro rychlé práce, jako je sada ráfků nebo blatníků.
Vítejte na dotaz. Pokud platíte paypal, můžeme doručit do 3 pracovních dnů Air.