Bridge Typ Prášková barva Vytvrzovací trouba
Bridge Typ Prášková barva Vytvrzovací trouba
Bridge Typ Prášková barva Vytvrzovací trouba

nemovitost

Trouba
pro práškové lakování
Typ
tunel
Napětí
380v
Cena
vyrobeno na zakázku

Hodnocení

Popis produktu

Naše sušicí pece pro práškové lakování jsou navrženy tak, aby bezpečně a účinně vytvrdily dříve aplikovaná prášková nátěrová média

Mass Production Bridge Type vytvrzovací pec


Most péct trouba je jedním z důležitých zařízení ve výrobních linkách povlaků, jejich rozložení teploty je důležitým ukazatelem povlaku jakosti.

Typ topných pecí : radiace, radiační cirkulace horkého vzduchu a cirkulace horkého vzduchu atd . Dle výrobního programu lze rozdělit podle typu , jako je jednolůžkový pokojová trouba, přímá vytvrzovací pec a mostová vytvrzovací pec .

Tepelná cirkulace pece dobrá izolace, teplota pece rovnoměrnost , nižší tepelné ztráty , byla testována teplota pece nižší než ± 3 ° C


Teplo cirkulace horkého vzduchu systém je v současné době běžnější způsob vytápění, který využívá principu vedení konvekční peci vyhřáté na vysušení a vytvrzení obrobku. Teplo podle specifických okolností volby uživatele : elektřina, pára , plyn nebo topný olej . Peci tepla za daných okolností, může být: nahoře, dole a po stranách.

motor s cirkulací tepla je speciální vysokoteplotní ventilátor , dlouhou životnost, nízkou spotřebu energie, nízký hluk , malé rozměry a tak dále.


Důležitou součástí vytvrzovací pece je prášková topná komora
použitý zdroj tepla je obvykle aplikován plynem, Lpg, elektrickým ect.

fter stříkání obrobek je transportated dopravním systémem do sušárny a to až do 180 ~ 200 ℃ pro (15-20 min), aby se tavenina, nivelační, vytvrzování, čímž se povrch efekt chceme.

Tepelná energie uvolněná spalovací komorou bude transportována do vytvrzovací pece , vnitřní teplota dosáhne požadované teploty.

Další obrázky o HICOLO.Certifikace


Jak nakupovat s HICOLO?


Balení a dodání